PERKANT UŽ 69 EUR IR DAUGIAU - SIUNTIMAS Į PAŠTOMATUS LIETUVOJE NEMOKAMAS
Mano mantra

Polisorb Plus, kapsulės

Prekės kodas: 4779045420130

9,90

Neturime

Maisto papildas, 70 kaps.

Polisorb Plus silicio dioksido (100 %) kapsulės skirti palengvinti virškinamojo trakto sunkumus, negalavimus apsinuodijus, persivalgius, ar atsatyti mikroflorą po antibiotikų vartojimo. Gali gerinti virškinimą, sutraukti kenksmingas medžiagas, esančias žarnyne bei kartu su jomis, natūraliu būdu, pasišalina.

Kilmės šalis: Lietuva

Neturime

Praneškite kai bus prekyboje

Polisorb Plus silicio dioksido (100 %)  skirti palengvinti virškinamojo trakto sunkumus, negalavimus apsinuodijus, persivalgius, ar atsatyti mikroflorą po antibiotikų vartojimo. Gali pagerinti virškinimą, sutraukti kenksmingas medžiagas, esančias žarnyne bei kartu su jomis, natūraliu būdu, pasišalina.

Maisto papildo  “Polisorb Plus” dozavimas ir vartojimas:

Suaugusiems: 5 kapsulės iš ryto ir 5 kapsulės vakare , ant tuščio skrandžio.

Maisto papildo “Polisorb Plus” vartojimos kursas:

10-14 dienų. Vartojimo kursą galima kartoti 2-3 kartus per metus.

Vartojimo apribojimas:

Asmenys, turintys virškinamojo trakto sutrikimų (esant opaligei, kraujavimui iš žarnyno ir kt.) neturėtų vartoti  maisto papildo “Polisorb plus”. Vartojant šį maisto papildą rekomenduojama vengti maisto produktų, kurių sudėtyje yra silicio dioksido. Negalima viršyti nustatytos rekomenduojamos paros normos. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas

Laikymo salygos:

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, kambario temperatūroje (ne aukštesnėje nei +450C).

Grynasis kiekis: 36g

Geriausia iki (pabaigos): žiūrėti ant pakuotės šono (mėnuo/metai).

Gamintojas: Lietuv

Maisto papildas. Svarbu:

Neviršykite rekomenduojamos dozės. Produktas turi būti laikomas vaikams nepasiekiamoje vietoje. Maisto papildas nepakeičia subalansuotos, įvairios mitybos ir sveiko gyvenimo būdo.

3 atsiliepimai apie Polisorb Plus, kapsulės

  1. Karina Jakiene (įsigijo produktą)

    Čia buvo vienas metų atradimas. Net nesitikėjau, kad pajausiu efektą ir kokie 2-3 kg dingo, o svarbiausia, kad virškinasi viskas puikiai ir papildai geriau įsisavina, žinoma po Polisorb kurso sugėriau LYL gerąsias bakterijas. Rekomenduoju dabar visiems pažystamiems!!! Tiesa ir alergijos simptomai gyvūnams dingo!!!

  2. Laura Bra (įsigijo produktą)

    Puikus produktas. Vargino peršalimo ligos ir nusilpęs imunitetas 3 mėnesius iš eilės. Kreipiausi į mano mantrą ir gavau rekomendaciją išsivalyti žarnyną su Polisorb. Tai padariau ir jaučiausi puikiai. Turėjau darbe labai artimą kontaktą su kolege kuriai kitą dieną nustatė covid ir aš neužsikrėčiau (sedėjome šalia viena kitos daugiau nei valandą).

  3. Jurgita Žulpienė

    Dar vienas puikus produktas! Išgelbėjo po stipraus apsinuodijimo, efektyvus ir vaikams, kai pilvelio bėdos užeina. Žarnyno valymo tikslais neteko vartoti, bet jei pilvuko, virškinimo bėdos, pavartojus vos kelias dienas tikrai jaučiame, kaip greit atsistato organizmas. Privalomas kiekvienoje namų vaistinėlėje!

Parašyti atsiliepimą

Pirkėjų įvertinimai (5.00)

(3 pirkėjų atsiliepimai)

Jums gali patikti

Title

Go to Top