PERKANT UŽ 69 EUR IR DAUGIAU - SIUNTIMAS Į PAŠTOMATUS LIETUVOJE NEMOKAMAS
Mano mantra
Pagrindinis/Kita produkcija, Vitaminai ir papildai/Polisorb Plus silicio dioksido (100 %) milteliai

Polisorb Plus silicio dioksido (100 %) milteliai

Prekės kodas: 4779045420130

9,90

Neturime

Polisorb Plus silicio dioksido (100 %) milteliai skirti palengvinti virškinamojo trakto sunkumus, negalavimus apsinuodijus, persivalgius, ar atsatyti mikroflorą po antibiotikų vartojimo. Gali gerinti virškinimą, sutraukti kenksmingas medžiagas, esančias žarnyne bei kartu su jomis, natūraliu būdu, pasišalina.

Kilmės šalis: Lietuva

Neturime

Praneškite kai bus prekyboje

Polisorb Plus silicio dioksido (100 %) milteliai skirti palengvinti virškinamojo trakto sunkumus, negalavimus apsinuodijus, persivalgius, ar atsatyti mikroflorą po antibiotikų vartojimo. Gali pagerinti virškinimą, sutraukti kenksmingas medžiagas, esančias žarnyne bei kartu su jomis, natūraliu būdu, pasišalina.

Maisto papildo  „Polisorb Plus” dozavimas ir vartojimas

Vartojamas tik vandeninio tirpalo pavidalu. Suspenciją paruošti prieš vartojimą. Rekomenduojam gerti prieš valgį arba praėjus pusvalandžiui po valgio (medikamentų vartojimo).

Suaugusiems: 1 arbatinis šaukštelis su kaupu (3 g) arba 1 pakelis (3 g) miltelių – 250 ml vandens. Vartoti 2-3 kartus per dieną.

Maistinės medžiagos 2 pakeliai arba 2 valgomieji šaukštai per parą 3 pakeliai arba 3 valgomieji šaukštai per parą RMV* per parą
Silicis 6 g (6000 mg) 9 g (9000 mg) Nenustatytas

 

*Referencinių suvartojamų kiekių procentinis dydis pagal Referencinę maistinę vertę (suaugusiems asmenims).

Vaikams nuo 3 iki 7 metų: Trečdalis arba pusę arbatinio šaukštelio (1 g) – 100 ml vandens;

Vaikams nuo 7 iki 14 metų ir vyresniems: Pusę arbatinio šaukštelio (2 g.) – 200 ml. vandens;

Maistinės medžiagos 1 arbatinis šaukšteliai (1/3 pakelio) per parą 2 arbatiniai šaukšteliai (2/3 pakelio) per parą RMV* per parą
Silicis 1 g (1000 mg) 2 g (2000 mg) Nenustatytas

 

*Referencinių suvartojamų kiekių procentinis dydis pagal Referencinę maistinę vertę (suaugusiems asmenims).

Vartojimos kursas: 10-14 dienų. Vartojimo kursą galima kartoti 2-3 kartus per metus.

Vartojimo apribojimas: Asmenys, turintys virškinamojo trakto sutrikimų (esant opaligei, kraujavimui iš žarnyno ir kt.) neturėtų vartoti šio maisto papildo. Negalima viršyti nustatytos rekomenduojamos paros normos. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Vartojant šį maisto papildą rekomenduojama vengti maisto produktų, kurių sudėtyje yra silicio dioksido.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, kambario temperatūroje (ne aukštesnėje nei +450C).

Grynasis kiekis: 36g

Geriausia iki (pabaigos): žiūrėti ant pakuotės šono (mėnuo/metai).

Kilmės šalis: Lietuva.

Gamintojas: UAB „Silicio biotechnologijos”, į.k. 304639660, Antakalnio g. 17, LT-10312, Vilnius. Tel nr.: +37068772451;

3 atsiliepimai apie Polisorb Plus silicio dioksido (100 %) milteliai

  1. Karina Jakiene (įsigijo produktą)

    Čia buvo vienas metų atradimas. Net nesitikėjau, kad pajausiu efektą ir kokie 2-3 kg dingo, o svarbiausia, kad virškinasi viskas puikiai ir papildai geriau įsisavina, žinoma po Polisorb kurso sugėriau LYL gerąsias bakterijas. Rekomenduoju dabar visiems pažystamiems!!! Tiesa ir alergijos simptomai gyvūnams dingo!!!

  2. Laura Bra (įsigijo produktą)

    Puikus produktas. Vargino peršalimo ligos ir nusilpęs imunitetas 3 mėnesius iš eilės. Kreipiausi į mano mantrą ir gavau rekomendaciją išsivalyti žarnyną su Polisorb. Tai padariau ir jaučiausi puikiai. Turėjau darbe labai artimą kontaktą su kolege kuriai kitą dieną nustatė covid ir aš neužsikrėčiau (sedėjome šalia viena kitos daugiau nei valandą).

  3. Jurgita Žulpienė

    Dar vienas puikus produktas! Išgelbėjo po stipraus apsinuodijimo, efektyvus ir vaikams, kai pilvelio bėdos užeina. Žarnyno valymo tikslais neteko vartoti, bet jei pilvuko, virškinimo bėdos, pavartojus vos kelias dienas tikrai jaučiame, kaip greit atsistato organizmas. Privalomas kiekvienoje namų vaistinėlėje!

Parašyti atsiliepimą

Pirkėjų įvertinimai (5.00)

(3 pirkėjų atsiliepimai)

Jums gali patikti

Kategorijos: , SKU: 4779045420130

Title

Go to Top