Kanapių arbata
Kanapių arbata yra netikėto skonio ir kvapo, turi organizmui labai naudingų kanabinoidų. Arbata yra harmonizuojanti ir balansuojanti, vienu metu galite būti sutelkę dėmesį, bet neįsitempę. Tai yra nuramina protą.
Kanapių arbatos naudos
Ši arbata veikia priešuždegimiškai, padeda kovoti su virusais, nuramina kūno negalavimus, tai yra sušvelnina anoreksijos simptomus, akivaizdžiai mažina vidurių pūtimą, pykinimą. Normalizuoja apetito jausmą, mažina trauką saldumynams. Taip pat gerina kraujotaką, nuotaiką, imuninę sistemą, stabilizuoja psichiką, padidina pasitikėjimo savimi jausmą.
Šiuolaikinis mokslas atskleidė dar didesnę kanapių arbatos naudą sveikatai nei žinojo mūsų senoliai. Teigiama, kad kanapių arbata veikia ne tik priešuždegimiškai, bet gali kovoti ir su virusais.
Vartojant nesubrendusios kanapės lapelių arbatą gaunama mažiau kanabinoidų, bet apstu kitų privalumų, tokių kaip flavonoidai, terpenai, vitaminai ir chlorofilas. Tokios kanapių arbatos vartojimas stiprina imunitetą, padidina raudonųjų kraujo kūnelių skaičių, detoksikuoja organizmą, subalansuoja hormonus, neleidžia inkstuose atsirasti akmenims, pagerina virškinimą, stiptrina kaulus ir užkerta kelią blogam burnos kvapui.
Brandžios kanapės lapelių arbata turės didesnį cbd, cbg ir kitų kanabinoidų kiekį. Taip pat minimi šie privalumai : palengvina lėtinį skausmą, pagerina širdies sveikatą, palengvina kvėpavimo sutrikimus, sumažina uždegimus ir užkerta kelią tam tikroms lėtinėms ligoms, tokios kaip Alzhaimeris ir epilepsija.
Norint apraminti skrandį ar normalizuoti žarnyno darbą tinkamiausia fermentuota kanapių arbata.
Minima, kad kanapių arbata vartojama ne šimtmečiais, bet tūkstantmečiais ir ypatingai vertinama dėl arbatoje esančių polofenolių, kurie yra pagrindinės sveikatą skatinančios molekulės. Laboratoriniai tyrimai su gyvūnais rodo, kad šie junginiai moksliškai žinomi kaip katechinai ir epikateinai, kurie taip pat pasižymi priešuždegiminėmis ir antioksidacinėmis savybėmis. Mokslininkai vadovaudamiesi tyrimais nustatė, kad žmonės kurie geria kanapių ir žaliąją arbatą, rečiau ištinka širdies ir diabeto ligų rizika.
Jeigu kanapių arbata mėgausitės prieš naktį, pagilinsite miegą, atstatysite gyvybines funkcijas.
Kad pasisavinintų visi arbatoje esantys mikroelementai, flavonoidai, terpenai, arbatą rekomenduojama skanauti su įvairiais pienais, grietinėle, paprastu sviestu ar ghi, šlakeliu kokoso ar kito jums patinkančio aliejaus.
Arbata neturi jokio svaiginančio poveikio ir tinka visoms amžiaus grupėms.
Kanapių arbatos vartojimas
Kraujo spaudimo normalizavimui, susikaupimui, energijai, balansui
Kanapių arbatą, apie vieną šaukštą, užplikykite 80, 85 laipsnių vandeniu, palaikykite 5 minutes kol arbata atvers vartingąsias savo savybes.
250 ml. stiklinę išgerkite be priedų. Arbata atstos įprastą kavos ar phuero arbatos puodelį. Suteiks proto skaidruo, energijos ir jėgų. Neišbalansuos, o atvirkščiai, padės susikoncentruoti.
Atsipalaidavimui, harmonijai
Kanapių arbatą, apie vieną arbatinį šaukštelį, užpikykite 80, 85 laipsnių vandeniu, palaikykite 5 minutes kol arbata atvers vertingąsias savo savybes.
Į 250 ml. stiklinę arbatos įpilkite arbatinį šaukštelį karvės, ožkos ar augalinio pieno arba įdėkite ketvirtadalį šaukštelio kokoso / ghi sviesto. Mėgaukitės ir būkite harmoningi.
Vasarai, atvėsimui
Kanapių arbatą, apie vieną arbatinį šaukštelį, užpikykite 80, 85 laipsnių vandeniu, palaikykite 5 minutes kol arbata atvers vertingąsias savo savybes.
Į 250 ml. stiklinę arbatos įpilkite arbatinį šaukštelį (kokosų, migdolų) ar kito kvapnesnio augalinio pieno arba įdėkite ketvirtadalį šaukštelio kokoso sviesto. Palikite atvėsti. Įberkite keletą ledukų ir mėgaukitės.