Apie mus

Kas mes esame?

Malonu, kad užsukote į mūsų elektroninę parduotuvę, kurioje rasite natūralius, aukštos kokybės maisto papildus, vitaminus bei natūralią ir veiksmingą kosmetiką.  Aistra kokybiškiems produktams užgimė prieš daugelį metų ir štai išaušo diena, kai kilo didžiulis noras savo atradimais pasidalinti ir su Jumis! Visus produktus, kuriuos rasite čia, atrinkome itin atidžiai – buvo įsitikinta vitaminų, maisto papildų ir kosmetikos kokybe, veiksmingumu bei prekinių ženklų patikimumu.

Ką mes veikiame?

Mano Mantra atsakingai atrenka, išbando ir prekiauja tik pačios aukščiausios kokybės standartus atitinkančiais ir aukštą  vertę rinkoje turinčiais, patikimais produktais – papildais, vitaminais, kosmetika, kurių sudėtyje nėra naftos, plastiko, GMO ir kitų kenksmingų sveikatai priemonių. Mūsų LYL prekinio ženklo papildai ir vitaminai yra ne tik be GMO, bet ir be laktozės, gliuteno ir dažiklių. Atlikti moksliniai tyrimai, o visi papildai yra sertifikuoti. Mes siekiame, kad Jūs, kaip ir mes, būtumėte sveiki, energingi ir žinoma – laimingi. O pasiekti tokią būseną padeda visuma – sveikas maistas, kokybiški maisto papildai, vitaminai, savo sudėtimi draugiška kosmetika, įvairus sportas, joga, buvimas darnoje su gamta, pozityvumas ir požiūris į visa, kas mus supa.

Ką mes siūlome?

Pas mus rasite stipraus antioksidanto Astaksantino, kuris padeda išlaikyti jaunystę ir atitolinti senatvinius organizmo požymius. Astaksantinas drėkina net giliausius odos sluoksnius iš vidaus, apsaugo nuo ultravioletinių saulės spindulių, taip tausodamas ir puoselėdamas odą. Astaksantinas reguliuoja kolageno susidarymą, pagerina odos elastingumą, mikrotekstūrą. Astaksantinas mažina odos vėžio riziką, atitolina senatvinę demenciją, gerina atmintį. Astaksantinas prisideda prie geros imuninės sistemos veiklos. Gerina kapiliarų kraujotaką, degina riebalus, padeda kovoti su antsvoriu. Sportuojantiems atsaksantino vartojimas padeda greičiau atsigauti po intensyvių treniruočių.

Taip pat siūlome aerozolinius D3 vitaminų papildus. Tai yra natūralūs ir labai svarbūs organizmui vitaminai, nuo kurių priklauso mūsų emocinė ir fizinė sveikata. Taip pat kaulų ir dantų sveikata. Tai naujos kartos, purškiami vitaminai, kurie akimirksniu pasisavina per gleivinę. Mes turime vitamino D3 600 IU pritaikyto specialiai vaikams nuo vienerių iki septynerių metų. Vitaminas malonaus kvapo ir skonio, jį lengva naudoti, nereikia užgerti vandeniu. Taip pat pas mus rasite D3 2000 IU skirtą kasdieniam vartojimui suaugusiems. Na, o D3 4000 IU siūlome jaučiantiems vitamino D3 stoką.

Immunup papildas stipriam imunitetui, gerai kvėpavimo ir deguonies pernešimo funkcijai organizme palaikyti. Immunup padeda reguliuoti hormonų gamybą, palaiko normalų nervų sistemos funkcionavimą. Pagerina rūgščių ir šarmų pusiausvyrą. Padeda palaikyti sveikus nagus, plaukus ir gleivinę. Skatina skydliaukės darbą! Užtikrina gerą medžiagų apykaitą. Apsaugo ląsteles nuo oksidacinio streso.

KRILL Oil suaugusiems – itin vertingas omega 3 šaltinis. LYL krilio aliejus randamas labai švariuose Antarktidos vandenyse, yra ypač veiksmingas ir saugus vartoti. Mokslininkai pataria krilio aliejaus omegas vartoti nuolat, be pertraukų.

Krill Oil guminukai vaikams. Krilio aliejus gryniausias gamtoje randamas omega 3 šaltinis. Vieno guminuko su krilio aliejumi sudėtyje yra visa omega 3 ir vitaminų A, E, C, D dienos norma. Guminukai su krilio aliejumi mažina vaikų hyperaktyvumą, gerina atmintį, padeda mokytis, susikaupti, įsiminti, įsisąmoninti. Guminukai su krilio aliejumi pagerina miego kokybę, sumažina hyperaktyvumą, dėmesio sutrikimą, agresijos priepuolius. Guminukų su krilio aliejumi sudėtis palaiko gerą imuninę sistemą.

LYL Biotic gerosios bakterijos vaikams nei Latvijoje, nei Lietuvoje analogų neturi. Produkto sudėtyje yra net vienuolika rūšių mikroorganizmų. Gerosios bakterijos skirtos tiek kūdikiams, tiek ir vaikams. Padeda esant diegliukams, pilvo pūtimui, apsinuodijus. Vaikams naudinga vartoti profilaktiškai arba apsinuodijus, pajutus sunkumo pilve simptomus.

LYL Biotic suaugusiems gerosios bakterijos. LYL Biotic veiksmingas ūminiais atvejais (apsinuodijus maistu, esant roto ar panašiam virusui) bei profilaktiškai. Palaiko gerą virškinimą bei optimalų žarnyno funkcionavimą.

Gerųjų bakterijų koncentratas ZOE geros savijautos, geros nuotaikos ir energijos garantas. Šis unikalus gėrimas vartojamas kartu su maistu, baigia užkariauti visų savo organizmo sveikata besirūpinančių žmonių širdis. Koncentruotas gerųjų bakterijų raugas ZOE išvalo žarnyną nuo pelėsių ir grybelių. Tokiu būdu susitvarko mikrobioma, atsistato virškinimas. Nelieka pilvo pūtimo, dingsta gastrito, dirgliosios žarnos sindromo arba vidurių užkietėjimo požymių. Vartojant ZOE palaipsniui mažėja noras vartoti gyvulinės kilmės produktus, saldumynus. Padeda esant įvairioms odos problemoms. ZOE probiotinis gėrimas naudojamas ir į vidų, ir išoriškai.

Organiškai užauginta, atrištos molekulės spirulina, kuri saugo savyje neįtikėtiną kiekį naudingų medžiagų. Tai yra vitaminų ir mikroelementų užtaisas, kuris mūsų organizmą veikia išties ypatingai – šalina laisvuosius radikalus ir radiaciją. Tai unikalus preparatas galintis padėti išgyti net nuo neišgydomais vadinamų virusų bei vėžinių susirgimų.

Pas mus rasite purškiamo vitamino D3, kuris padės išsaugoti gerą savijautą, sustiprins imunitetą ir pakels nuotaiką, palaikys gerą nervų sistemą. Produktas be GMO ir be glitimo.

Rasite magnio, B12 kuris skatina serotonino gamybą, palaiko sveiką nervinę sistemą, padeda širdies ir kraujagyslių sistemai.

Nuostabusis visų pamėgtas „Laluna“ subalansuoja ir gerina miego kokybę, mažina nerimą.

„Energy“ suteikia energijos, palaiko ją natūraliai, be kofeino ir energetinių gėrimų šoko.

„Slim Line“ – sveikam metabolizmui palaikyti. Reguliuoja angliavandenių apykaitą bei svorį.

Multivitaminas patenkina kasdienį vitaminų poreikį.

Nepalikome jūsų ir be sveikų, kokybiškų ir kvapnių dovanų, kurias įsigyti galite ištisus metus. Į dovanas sudėjome visą kas mūsų įsitikinimu yra vertinga, naudinga ir veiksminga. Mūsų dovanos atrodo estetiškai ir patraukliai, tad dovanojamos gali būti artimiesiems – žmonai, vyrui, sesei, broliui, mamai, tėčiui, draugui, kolegai, „bosui“, auklėtojai ar mokytojai.

Šiuo metu rinkoje vyrauja milžiniška pasiūla ir vartotojas, beieškantis pačių geriausių prekių, sunkiai begali atsirinkti kas ištiesų yra patikima, veiksminga ir saugu, o kas tik marketinginiai triukai. Mūsų misija – gilintis, analizuoti ir padėti jums pasirinkti patį geriausią ir efektyviausią produktą. Būkite sveiki, mylimi ir laimingi!

Mano Mantra

Kviečiame užsukti į parduotuvę