Pirkėjų įvertinimai (0)
Kategorija: Kosmetika
Prekės ženklas: Aroma Derm
Kiekis: 150 ml
Amžiaus grupė: Suaugusiems
Paskirtis: Kūnui
Prekių forma: Gelis
Gamintojas: Austrija
37,00€
Liko tik 2
Liko tik 2
Anticeliulitinis gelis įvyniojimams (stiprus)
Šis stipraus poveikio gelis intensyviai šildo ir atgaivina problemines kūno zonas. Jo sudėtyje esantys aktyvūs ingredientai padeda skatinti kraujotaką ir limfos tekėjimą, prisidedant prie odos regeneracijos ir elastingumo palaikymo. Gelis ypač tinkamas didesnėms riebalų sankaupoms bei odos nelygumams spręsti.
Nauda
• Padeda sumažinti matomus celiulito požymius.
• Prisideda prie kūno apimčių mažinimo ir odos lyginimo.
• Skatina odos detoksikacijos procesus ir palaiko natūralų organizmo valymąsi.
• Palaiko jungiamojo audinio ir odos ląstelių funkcijas.
• Optimizuoja mikrocirkuliaciją ir medžiagų apykaitą.
• Padeda išsaugoti odos stangrumą bei elastingumą, užtikrinant strijų prevenciją.
Naudojimas
Prieš procedūrą negalima atlikti odos pilingo. Prieš procedūrą ir jos metu, rekomenduojama gerti šiltų gėrimų. Plonu sluoksniu užtepti gelį.
Stovinčioje padėtyje apvynioti kūną plėvele švelniai ir ne per stipriai. Pradėti nuo kairės kojos (apvyniojus – plėvelę nuplėšti), tada dešinė koja, pilvas (beveik iki krūtinės). Plėvelė vyniojama iš apačios į viršų.
Atsigulti patogiai ir užsikloti šiltą antklodę iki pat kaklo. Laikyti apie 50 min.
Cello gelio įvyniojimus rekomenduojama atlikti ne dažniau kaip kas antrą dieną. Minimalus procedūrų skaičius – 3. Optimalus – 7-10.
Po procedūros NEGALIMA praustis duše. Būtina, kad po įvyniojimo procedūros praeitų 8 val. Nepatartina naudoti nėščioms ar maitinančioms moterims.
Sudedamosios dalys
Aqua (water), alcohol, carbomer, parfum*, benzyl nicotinate, mentha arvensis leaf oil, cinnamal, sodium hydroxide, eugenol, limonene, geraniol, coumarin, ci 14720.
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
Jums gali patikti
-
Myshemen malonumo aliejus
Įvertinimas: 5.00 iš 555,00€

Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.