Kas yra Helicon™? Poveikis ir nauda

Skrandžio vėžys patenka į penketuką dažniausiai nustatomų vėžių pasaulyje. Jis yra trečias jei vertinsime vyrų populiaciją ir septintas – moterų populiacijoje. Skranžio vėžys taip pat pasireiškia dideliu mirtingumu – jis yra trečias pagal mirtingumą vėžys pasaulyje. Kad būtų lengviau įsivaizduoti kiek yra sergančių vėžiu pasaulyje – vien 2020 metais buvo nustatyta daugiau kaip 1 milijonas naujų skrandžio vėžio atvejų.

Skrandžio vėžio atsiradimo priežastis ilgą laiką buvo paslaptis, nes skrandžio vėžys neturi genetinės predispodicijos – nustatoma ne daug genų, kurie perduodami genetiškai. Genetiškai nulemtas polinkis sirgti vėžiu viso labo sudaro apie 5% atvejų.

Barry marshall ir Robin Warren iškėlė hipotezę, kad skrandžio vėžio priežastis yra Helicobakter pylori bakterija. Tuo metu jie nesulaukė mokslininkų ir gydytojų palaikymo. Norėdamas patvirtinti savo hipotezė Marshall pats užsikrėtė šia bakterija ir susirgo skrandžio vėžiu. Po detalesnių studijų ši hipotezė buvo patvirtinta ir 2005 metais šie mokslininkai gavo Nobelio premiją medicinai. Šiuo metu yra skaičiuojama, kad 80% skrandžio vėžio atvejų yra įtakoti būtent H. pylori infekcijos.

  • H. pylori  užsikrečiama dar vaikystėje ir dažniausiai piminė infekcija nesukelia sunkių sveikatos sutrikimų, tačiau ši infekcija nėra pilnai išgydoma. Stresas, netinkama mityba, rūkymas ir alkoholio vartojimas skatina H. pylori aktyvų dauginimąsi, ko pasekoje atsiranda skrandžio erozijos, skatinamas netaisyklingas ląstelių dalijimąsis ir palaipsniui išsivysto navikiniai audiniai. Negydomi, pasikartojantys gastritai gali būti vertinami kaip didesnė rizika susirgti skrandžio vėžiu.
  • Kaip užkirsti kelią skrandžio vėžiui, jei esate užsikrėtęs H. pylori? Ar tai jau nuosprendis? Tikrai ne. Daugeliu atveju, kontroliuojant H. pylori dauginimąsi – skrandžio vėžys Jums neišsivystys. Labai svarbu tinkama, sveika mityba, galimybė sumažinti stresą ir žinoma natūralūs papildai, kurie padėtų sumažinti gleivinės uždegimus ir numalšilti bakterijos dauginimąsi. Esant pakartotiniams, nesunkiems skrandžio uždegimams tikrai nerekomandujama vartoti antibiotikų, nes jie gali paskatinti bakterijos atsparumą ir esant sudėtingai situacijai, bėgant metams – neišgydomą uždegimą.

Maisto papildai Helicon

Šiandieniniame gyvenime išvengti streso darosi galima sakyti neįmanoma. Tie žmonės, kurie turi skrandžio problemų – puikiai žino, kad kilus bet kokiam nerimui iškart atsiliepia skrandžiui ir virškinimui. Šiuo metu geriausias pasirinkimas būtų natūralūs, vietiškai veikiantys priešuždegiminiai papildai, tokie kaip Helicon, kurie slopina uždegiminius procesus skrandyje. Tai visiškai natūrlus produktas, kurį, nustačius H. pylori infekciją rekomenduojama vartoti net ir nejaučiant jokių simptomų – kaip profilaktinę priemonę. Esant sudėtingai situacijai, kurios metu yra vartojami medikamentai kartu rekomenduojama naudoti ir Helicon papildą, kuris paspartins gijimą ir bakterijos kiekio sumažėjimą.

Helicobakter pylori komplikacijas gali iššaukti bet kokios gyvenimo aplinkybės, kurių mes negalime numatyti. Sveika skrandžio gleivinė – yra pagrindinis dalykas, kuris neleidžia įsivyrauti uždegiminiam procesui, o vėliau ir navikinių audinių susidarymui ir vėžio išsivystymui. Pasirūpinkite savimi jau šiandien –>